Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

İşbu sözleşme, (Kullanım Şartları), ugurcelik.net ile ugurcelik.net‘un yetkilileri, iş ortakları, personelleri, alakalı tüm tüzel ve özel kişiler (“biz”, “internet sitemiz” veya “site” olarak tanımlanabilir) ve ugurcelik.net internet sitesi üzerine erişim sağlayan herkes (“siz”, “kullanıcı” veya “ziyaretçi” olarak tanımlanabilir) arasında geçerlidir.

SİTEMİZİ ZİYARET EDEN HER KULLANICI, GİZLİLİK POLİTİKASI VE KULLANIM ŞARTLARINI KABUL ETMİŞ SAYILIR. LÜTFEN BU ŞARTLARI DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYARAK HAREKET EDİN.

ugurcelik.net, herhangi bir sebep belirtmeksizin ve önceden duyuru yapmaksızın kullanım şartları ve gizlilik politikası üzerinde değişiklik yapma haklarına sahiptir. Ziyaret eden her kullanıcı, bunu kabul etmiş sayılacaktır.

Sorumluluk Reddi

Site üzerinde yer alan bazı içerikler, farklı kaynaklardan derlenerek veya ilham alınarak hazırlanmış olabilir. ugurcelik.net, bu içeriklerin doğruluğunu veya kullanıcıya zarar verip vermeyeceğini teyit etmez, sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

ugurcelik.net üzerinde yer alan tüm içerikler “olduğu gibi” servis edilmektedir. ugurcelik.net ve bağlantılı kuruluşları, bu içeriklerin bilgisayarınız üzerinde oluşturabileceği zararlardan veya herhangi bir problemden sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen ziyaretçiye aittir.

ugurcelik.net üzerinde yer alan hiçbir bilgi YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Site editörlerinin, yazarlarının veya 3. kişilerden alınmış görüşleri ve haberleri ifade etmektedir. Yatırımlarınız üzerinde alacağınız tasarruf tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. ugurcelik.net, sadece rehber niteliğindedir ve herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Site üzerinde, 3. parti internet sitelerine giden bağlantılar bulunabilir. ugurcelik.net, bu bağlantılarda yer alan hiçbir içerikten ve zarardan sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir.

ugurcelik.net, piyasa ve borsa bilgilendirmeleri içerebilir. Bu bilgilendirmeler üçüncü parti kaynaklardan alınabilir. 3. parti kaynaklardan olsun veya olmasın, ugurcelik.net bu bilgilerin doğruluğunu ve geçerliliğini teyit etmez. Sorumluluk tamamen kullanıcıdadır.

Yasal Uyarı

ugurcelik.net, hiçbir koşulda YATIRIM REHBERLİĞİ yapmamaktadır. Sitede yer alan tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. İçeriklerin doğruluğu veya zaman aşımına uğrayıp uğramadığı konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmediği gibi, bu içeriklerden kaynaklı oluşabilecek her türlü maddi ve manevi zarar kullanıcıya aittir. Site içerisinde yer alan hiçbir içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Kullanım ve Erişim

ugurcelik.net internet sitesine erişmek için gerekli olan tüm masraflar kullanıcının sorumluluğundadır. Mobil cihazlardan veya farklı bir elektronik cihaz üzerinden, yanlışlıkla bile olsa ugurcelik.net‘a erişmeniz halinde, oluşabilecek masraflardan veya herhangi bir sorundan sitemiz sorumlu tutulamaz.

ugurcelik.net, dilediği kullanıcının siteye erişimini, herhangi bir sebep göstermeksizin ve önceden haber vermeksizin kesebilir. Erişim engeli nedeniyle oluşabilecek kayıplardan ugurcelik.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ugurcelik.net, dilediği zaman, herhangi bir sebep göstermeden ve önceden haber vermeden internet sitesine erişimi tüm kullanıcılar için kapatabilir. Site içerisinde yer alan içeriklere erişememeniz halinde oluşabilecek tüm zararlar kullanıcıya aittir, ugurcelik.net sorumlu tutulamaz.

Sitede oluşabilecek herhangi bir teknik aksaklık, siber saldırı, erişim kaybı ve tüm diğer problemlerde sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu gibi durumlar nedeniyle yaşayabileceğiniz erişim aksaklıkları, maddi zararlar veya veri sızıntısında ugurcelik.net sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Site içerisinde yer alan tüm içerikler DMCA (Digital Millenium Copyright Act) kapsamında lisanslanmaktadır. SİTE İÇERİSİNDE YER ALAN HİÇBİR İÇERİK, ugurcelik.net’DAN İZİN ALINMAKSIZIN AYNEN KOPYALANAMAZ, DEĞİŞTİRİLEMEZ, REVİZE EDİLEREK YAYINLANAMAZ VEYA HERHANGİ BİR HAK İDDİA EDİLEMEZ. Bu gibi durumlarda, WIPO (World Intellectual Property Organization) ile birlikte hareket ederek, söz konusu internet sitesine erişimi durdurma veya arama sonuçlarından kaldırma hakkın ugurcelik.net‘da saklıdır. ugurcelik.net, bu gibi durumlarda ihlali yapan site sahibine, kuruma veya kişiye haber vermeden hareket etme hakkında sahiptir.

Markalar ve Kullanım Hakları

ugurcelik.net üzerinde zaman zaman üçüncü parti markaların isimler, logoları, sloganları veya diğer telif ile korunan materyallerinin bahsi geçebilir/kullanılabilir. ugurcelik.net, kendi markası haricinde diğer markalar ile herhangi bir organik bağ içermeyebilir. Bu durumlarda marka ile ilgili tüm haklar sahiplerine aittir. ugurcelik.net, bu gibi durumlarda hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz veya herhangi bir yasal sorumluluk altına girmez.

Bilinçli veya bilinçsiz olarak, ugurcelik.net internet sitesi üzerinde kullanılabilecek telif hakkı ile korunan materyaller bulunabilir. Denetimden geçerek eklenmiş olsa bile, bu materyallerden herhangi bir şekilde direk veya dolaylı yoldan gelir elde edilemeyeceği için, hak sahipleri herhangi bir maddi veya manevi tazminat talebinde bulunamaz. Bu tarz içeriklere rastlayan hak sahipleri, ugurcelik.net ile konu ile ilgili iletişime geçmek zorundadır. Hak sahipleri, telif hakkı ile korunan içerikleri nedeniyle iletişime geçmeleri halinde makul bir süre içerisinde söz konusu içerik ugurcelik.net ve ilişkili internet sitelerinden kaldırılacaktır.

Reklamlar ve Diğer İçerikler

ugurcelik.net, bir veya birden fazla üçüncü taraf özel veya tüzel kişi ile çalışabilir. Site üzerinde gösterilen tüm reklamlar, reklamverenin sorumluluğundadır. Bu reklamlar aracılığıyla elde edilen kişisel bilgilerden veya reklamlar nedeniyle oluşabilecek maddi veya manevi zararlardan ugurcelik.net sorumlu tutulamaz.

Yasal Anlaşmazlıklar

Herhangi bir yasal anlaşmazlık oluşması durumunda, ugurcelik.net tarafından belirtilecek yasal mahkemeler dahilinde dava açılabilir. ugurcelik.net‘un sorumluluk verdiği mahkemeler haricinde dava açılamaz. Hangi ülke veya şehir yasal makamlarına yetkilendirme verileceği hakkı ugurcelik.net‘da saklıdır.